tel. : +420 602 106 396
fax : +420 211 142 035

telekomunikace   |   MW zabezpečení kontakt   |   o nás   |   reference   |   úvodní stránka

Telekomunikace - instalace, nastavení, měření, údržba, servis
(installation, comissioning, maintenance, service, testing)

Naše firma se zabývá výstavbou telekomunikačních zařízení od počátku své existence, tedy přes deset let. Provádíme veškeré instalace od radioreléových skoků až po multiplexní zařízení, včetně ethernetových, elektrických a optických rozhraní a sítí. Instalujeme zálohované zdroje, baterie, slaboproudé sítě. Měříme rádiové, elektrické i optické trasy, jitter i koaxiální kabely a vlnovody. Zajišťujeme inženýrskou činnost, dodáváme revizní zprávy, prováděcí projektovou dokumentaci, DSP, měřicí protokoly.

PDH technologie - kompletní instalace MW zařízení včetně připojení do datové i dohledové sítě, konfigurace, měření, údržba, servis. Jsme vyškoleni a instalujeme zařízení výrobců Ericsson(MiniLink C/E/TrafficNode), NEC(Pasolink) a Huawei(RTN series).

SDH technologie - výstavba radioreléových short-haul i long-haul skoků všech frekvencí(od průměru antén 0,3m do 3,7m) včetně projektové dokumentace, zajištění a montáž ocelových konstrukcí, připojení do datové i dohledové sítě, výstavba a začlenění multiplexních zařízení, konfigurace, měření, údržba, servis. Zařízení od výrobců NEC, Marconi/Ericsson.